-21%

Детский набор для творчества Сделай сам игрушки антистрес
1 000 ₴
790 ₴
- В наличии
- Код: PL-725-18
+380682133887
- +380 (93) 356-10-61
- +380 (68) 213-38-87
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перетвори прості матеріали на справжні шедеври! Іграшка антистрес “Створи сам” від “Країни іграшок” - це набір, який відкриває двері у світ творчості. Ідеально для тих, хто любить творити, експериментувати і відчувати радість від кожної зробленої деталі.
Комплектація:
• 2 баночки клею A і B (по 50 мл);
• Мірний стакан;
• 2 чашки для змішування кольорів;
• Паличка для змішування;
• 3 пігменти;
• Форми;
• Паличка з губкою;
• Засіб для зняття форми;
• Оксамитовий порошок;
• М’які кульки;
• М’які елементи з глини;
• Силіконовий тримач;
• Квадратна форма;
• 6 ланцюжків із кольорових бусинок;
• 6 мультяшних пакетиків;
• Інструкція та рукавички.
Особливості:
• Чудовий набір із продуманим дизайном, цікавими деталями та елементами для створення власних брелків-антистресів.
• Готові фігурки можна покласти в мультяшні пакетики, завдяки ланцюжкам вони надійно кріпляться до рюкзака або пенала.
• Після повного застигання вироби стають м’якими немов вата, при стисканні створюють приємні тактильні відчуття з ефектом антистресу.
• Покрокова інструкція допоможе легко створити брелки навіть початківцям.
• У комплекті є рукавички для зручності та чистоти роботи.
• Для безпеки використання потрібен нагляд дорослих, заборонено потрапляння на шкіру, в очі чи всередину.
Розвиток: дрібна моторика, уява, сенсорний розвиток, терпіння, послідовність, творче мислення, уява, заохочує до самовираження.
Упаковка: коробка.
Розмір упаковки: 30,2х25х6 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество цветов в наборе | 8 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Набор для лепки |
| Тип пластилина/массы для лепки | Незасыхающая масса |
| Упаковка | |
| Высота | 35 см |
| Длина | 48 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 3 до 12 лет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные расцветки |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴




