Новинка
-14%

Кукла «Shine» 46см, говорит 6 фраз на укр языке. стих, песня
1 500 ₴
1 290 ₴
- В наличии
- Код: "PL520-1805N
+380682133887
- +380 (93) 356-10-61
- +380 (68) 213-38-87
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цій ляльці необхідна турботлива подружка! Вона вміє розмовляти, співати пісеньки та розповідати віршики. Така лялька обов’язково сподобається маленькій дівчинці, допоможе розвинути у ній почуття відповідальності, навичок відповідальності та уяву.
Озвучено українською мовою
Функції:
- розповідає вірші
- говорить фразами
- співає пісеньку
- розповідає правила хороших манер від принцес
2 види
Упаковка: коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Материал | Пластик |
| Высота | 45 см |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 1,5 года |
| Упаковка | windows box |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴







