
Карусель мобіль на ліжечко, акум, пульт, підвіски 4 шт., муз500мел. проєктор зірок. неба, USBзарядне
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9990C-D
- +380 (93) 356-10-61
- +380 (68) 213-38-87
Карусель мобіль на ліжечко акумулятор, пульт (д/в-ІК), підвіски 4 шт., муз, звук, звуки тварин, світло, проєктор нічного неба, регулятор гучності, таймер, USBзарядний
Карусель нічник — Проєктор зоряного неба.
Карусель-мобіль у ліжечко стане чудовим подарунком для малюка. Мобіль допоможе дитині розважитися, коли вона не спить, а також заспокоїть у момент засинання. Якщо ви хочете привчити дитину засинати самостійно, то така іграшка саме те, що потрібно. Іграшка складається з дуги, тримача та підвісок у формі різнобарвних тварин
Карусель надійно кріпиться до бортиків ліжечка, а обертові підвіски-іграшки цілюще впливатимуть на малюка.
Особливості іграшки:
- Наявність проєктора зоряного неба
- Може світитися різними гілками
- зручний пульт керування
- живлення — на батарейці;
- різнокольорові підвіски з якісного матеріалу (4 шт.)
- музичний супровід
- регулятор гучності
- надійне й безпечне кріплення
Іграшка виготовлена з безпечного та міцного пластику. Модель відповідає всім європейським стандартам якості та рекомендована дітям від народження. Приємне забарвлення та симпатичний дизайн мобіля гармонійно поєднуватимуться з інтер'єром будь-якої дитячої кімнати.
Проєктор і світлові ефекти каруселі можна використовувати як нічник.
Малюки до 3 місяців просто спостерігатимуть за обертовою каруселью. Дітки старше будуть намагатися дотягнуться до підвісок. Іграшка стимулює хапальний рефлекс, звукове та світлове сприйняття.
Малюк зможе навчитися засинати самостійно, розглядаючи іграшку, проєктовані картинки та слухаючи спокійну музику. А батьки за допомогою пульта дистанційного керування зможуть вчасно відрегулювати звук музики або режим, коли малюк засне.
Мобіль на ліжечко 9990 подарує масу позитивних емоцій вашому малюкові!
Країна-виробник: Китай
Розмір упаковки: 28-36-10см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
- Ціна: 1 500 ₴


